טיפ מספר 3תסריט 3– איך לפרסם את עצמכם בקרב התושבים באזור בשוטף?
עשיתם חריש, למדתם את האזור, נתתם לבעלי עסקים כרטיסי ביקור, עכשיו גם אם אני מעיר אתכם בלילה אתם יודעים איפה נמצא בית הספר הממלכתי באזור.
עכשיו, בואו נראה מה עוד אתם צריכים לעזור כדי שאנשים באזור ימשיכו להכיר אתכם כמומחים באזור לאורך זמן.
זה אומר שאתם צריכים להסתובב באזור כמה שיותר וכל הזמן להכיר עוד אנשים באזור. אפילו את הקניות שלכם הפרטיות כדאי שתבצעו באזור כדי שיכירו אתכם.
אני ממליץ לפרסם בתדירות של פעם בחודש. זה אומר שאחת לחודש אתם בעצמכם הולכים לבתים באזור ההתמחות ומחלקים בעצמכם את החומרים בתיבות הדואר. יש לזה חשיבות גדולה י על הדרך פתאום תפגשו מוכרי דירות שלא פרסמו עדיין את הדירה שלהם. מבחינת החומרים, זה יכול להיות פליירים או חומר פרסומי כמו מגנטים או לוחות שנה לקראת ראש השנה. אפילו דף ו'ורד פשוט שיתאר אתכם ויציג אתכם כמומחים באזור, יכול לעזור.
בכל הזדמנות שיש לכם, תמיד ספרו לאנשים שאתם מומחים באזור ותנו להם כרטיס ביקור.
הפרסום בשטח באזור ההתמחות חייב להיות רציף, מדי חודש.
בשוטףכל לקוח וכל אדם שהגעתם איתו לקנייה או מכירת דירה, לקחת טלפון ועדיף גם מייל ולעשות שלוש רשימות תפוצה נפרדותאחת ללקוחות קונים, אחת ללקוחות מוכרים ואחת ללקוחות עבר (שכבר עשו דרככם עסקהלא משנה אם הם קנו או מכרו). למה? כי כל לקוח מתעניין במשהו אחר. לכל סוג לקוח אני מתאים את התוכן שאני כותב לו במייל.
ללקוחות עבר אני שולח ברכות חג שמח בחגים, מספר על אירועים וסיפורי הצלחה שלי, חומזמין אותם להפנות אליי לקוחות חדשים בתמורה לתגמול כספי. (כמו שהצעתי לעשות עם בעלי העסקים בסרטון השני)
ללקוחות קונים אני מציע לשלוח חומרים שקשורים לדירות שמוצעות באזור ופרויקטים חדשים. תוכלו גם לשלוח רשימת בעלי מקצוע להמלצה באזור (זה עוד יותר מחבר אותי לבעלי העסקים באזור) וגם טיפים שלכם לתהליך הקנייה קל ומוצלח (למשל, לשים לב לאישור עקרוני מסודרמהבנק, כדי לחסוך הרבה זמן ואנרגיה)
ללקוחות מוכרים, אני שולח אינפורמציה על הערכות שווי נכסים דומים באזור ורמת המחירים של דירות דומות באזור. גם הם יכולים לקבל ממני רשימת בעלי מקצוע רלוונטיים (למשל, עו"ד). חשוב לזכור שכל מוכר הוא גם קונה פוטנציאלי ואז יכול להיות שיהיה רלוונטי גם להוסף תוכן שפירטתי בסעיף הקודם.
בחלק מהחומרים שתפרסמו תוכלו להסתמך על החומרים שיש לכם בתיק הפרזנטציה, ועז לזה נדבר בסרטון הבא.

 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
Coi בניית אתרים
דף הבית